Denizli Hırdavat Toptancısı Özbu Oto Çelik

Denizli Hırdavat Toptancısı Özbu Oto Çelik

Denizli Hırdavat Toptancısı Özbu Oto Çelik

Denizli Yapı Hırdavat Toptancısı  Özbu Oto Çelik Firması olarak aşağıda ismi yazılı firmaların Denizli Bayiliğini yapmaktadır ;
 
İzeltaş
Elta
Magmaweld
Norm civata
DHT
Karbosan
Yıldız gaz armaturleri
Osaka
Black+decker


1977 yılında "civata ve hırdavat sektöründe en iyi  çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan Hüseyin Özbudak tarafından kurulan, geçen 44 yıllık tecrübesini ortaya koyan Özbu Oto Çelik Denizli'de faaliyetine sürdürmektedir. ÖZBU OTO ÇELİK CİVATA HIRDAVAT VE TİC. LTD. ŞTİ. farklı sekmenlerde yer alan markalar ile müşterilerimizin taleplerine optimum çözümler sunmaktadır.

O günden bu güne her geçen yıl ürün çeşitlerini arttırarak binlerce mutlu müşteriye 10.000'den fazla ürün çeşidi ile Denizli ve çevre illere hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız Önce Hizmet” felsefesini benimseyerek; sizlere en iyi şekilde hizmet edebilmek için her geçen yıl ürün gamını genişletmiş, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını gidermeye çalışmıştır.

Sahip olduğumuz geçmişin tecrübeleri ile bugünün değerlerinin örtüşmesi ve müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden sektöründe lider ve yeniliği yönlendiren bir firma olmak tek amacımızdır.

https://www.denizliotocelik.com/ 


Adres Bilgilerimiz
2. Sanayi Sitesi 139 Sokak No: 17 Denizli
Telefon Numaramız
0258 371 22 71
Mail Adresimiz
satis@denizliotocelik.com
info@denizliotocelik.com